Fifth

28. května 2010 v 20:23 | PainOfLove
Ach, mám nějakou dobrou náladu, což je moc, moc fajn. Ale taky mám hlad, což už tak fajn není, protože: já nechtít jíst další večeře a pozdní svačiny a chipsy a čekuládu jako dřív! Ale co, když je hlad a je jídlo, musí se toho využít. Přece se nebudu trápit hlady, když nemusim, no neasi.

Dnes jsem si ho asi určitě přivolala, jo, to bylo hezké. Málem mi z toho zaskočilo, a pak už stejně nešlo normálně jíst (ale stejně jsem se přejedla, áchich).

Sakra, teď jsem po sobě smazala větu, která - slušně řečeno - stála za absolutní výkal. Já když mám dobrou náladu (to znamená, nemyslím na špatné věci a nepřipouštím si je. ale většinou mě to rychle přejde, nedokážu nějak bez mé fantazie být, i když mi přináší jen utrpení. i když to zas kecám. hlavně, ať mě neopouští), tak píšu zásadně krávoviny a chovám se jako dement (kdy ne).

Kohopak nám asi zvolej...V Magazinu Dnes je to od dětí vyjádřeno stručně a jasně: vyměnit politiky, ale úplně všechny, komplet! - Václava Klause snad ne? - Toho taky.
Celkem závidím těm dětem, že mají takový přehled o politice, že ví, že každý z těch mnoha mnoha politiků je špatný. Já neznám ani lídry stran (styď se!). Ale co jako? Volit nepudu - moje chyba, nic nezměnim, nezlepšim. Volit pudu - smůla, nic nezměníš, nezlepšíš. Takže result: má se člověk namáhat jít do volební místnosti, když to vyjde nastejno, jako když sedí doma u filmu a pošušňává si na sladkostech (či slanostech)? Pche!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama