Červenec 2010

Ninth

16. července 2010 v 15:06 | PainOfLove
Miluju ho.

Eighth

13. července 2010 v 14:57 | PainOfLove
Nevím, co chci. Pořád mi to do té hlavy neleze a neleze. Nudím se, ale přitom se mi nic dělat nechce a jsem vlastně spokojená. Nesnášim to tu, ale taky nechci odejít. Miluju samotu, ale schází mi lidé, ale přitom je nechci vidět. Divné, divné, divné.

Dávají Queer as Folk! Samozřejmě, že jsem na to přišla pozdě. Včera dávali 1. díl, ovšem 2. série. A stejně jsem to zjistila, až když skončil i tenhle první. Ale zítra už se dívám, to už mi nic nezabrání, i když to určitě nepochopim všechno.

Včera jsem šla ven, asi tak v půl 9, že se projdu, a pak si sednu a něco pěkného nakreslím. Došla jsem na pole obilí, utrhla jsem si klásek, ale ještě nebylo zralé. Pak jsem chvilku kreslila - jediné, co bylo kromě pole a lesa na dohled, byl kostel. Pak jsem zjistila, že mě vážně nebaví kreslit baráky a stromy z dálky. Domy ani zblízka mimochodem. A taky ti komáři! Ještě, že jsem měla blok, byl to dobrý odvívák. Šla jsem domů.

Chápu už jednoho člověka, který mi říkal, že se nemůže dívat na smutné filmy o retardovaných či jen moc chudých lidech, spodině...Že se zkrátka nevydrží dívat na jejich utrpení, na tu nespravedlnost světa. Musí to být pro něj těžší, pokud u filmů nepláče, ale nevím, jestli pláče. Já u takovýchto filmů bulím jako želva, lituju je a nesnáším ten nespravedlivý svět. Ale dívám se na ně, protože ráda brečím u filmů, a jednoduše také proto, že jsou zkrátka skvělé - jen pojednávájí o pravdě. Včera jsem nemohla. Poprvé. Naprosto jsem pochopila, jak to myslel. To prostě nešlo! Proč se to sakra musí dít tohleto?!

Nevím, odkdy to mám. Je to ale, kurva, divné.