Září 2010

Fourteenth

29. září 2010 v 20:22 | PainOfLove
Dnes jsem řekla muži, kterého miluji, a kterému mám takové věci "zakázané" říkat, že hezky voní. Vím, že to slyšel, i když na to samozřejmě nemohl reagovat. Měla jsem štěstí, že to nikdo jiný neslyšel. Dívala jsem se, jestli není nikdo tak moc blízko, ale člověk v těchto chvílích nikdy neví. Ale měla jsem štěstí, poněvadž na tohle by reagoval každý, pokud by to slyšel. Vidím, jak opakuju slova a to v tak malém odstavci, ale nějak nemůžu vymyslet nic lepšího - vlastně se mi ani nic vymýšlet nechce. Vím jen, že pokud mě doteď jen podezříval nebo si myslel, že by to mohlo něco takového být, tak teď už si je jistý.

A jen co zapnu počítač, se mi na ploše zjeví nádherný šarmantní gentleman. Mám pocit, jako bych s ním šla někam...na chlebíčky? Ne, to jen, že poslouchám Ebeny. Ale zkrátka na nějakou noblesní akci. Podal by mi rámě a všichni by se na něj dívali. Na něj, protože by nevěřili, co to je za zjev, jiní možná, protože by je okouzlil. Stejně tak jako mne. Házel by své neodolatelné úsměvy na všechny strany. Ok, musím přestat snít a něco udělat, abych potom mohla pokračovat s čistým svědomím.

Thirteenth

18. září 2010 v 13:23 | PainOfLove
Stydím se za sebe, že jsem nebyla schopná najít si čas 8.9. nebo aspoň 9.9., což by byl jen jeden den zpoždění. Neměla jsem čas zapnout počítač a znám se, jak těžké je ho vypnout, ale měla jsem si to troufnout a udělat to. Vím, že je pozdě, ale bylo mi to blbé a pak ještě blbější, ale dnes jsem si řekla, že lepší pozdě než nikdy. Takže:

Happy Birthday, Gustav!

A ještě jedna věc se stala. RIP, Ocásku.

Twelth

1. září 2010 v 21:15 | PainOfLove
Happy Birthday, Bill and Tom!

"My best birthday present I ever got was 10 minutes later after I was born." by Tom Kaulitz