Leden 2011

Twenty-ninth

23. ledna 2011 v 20:05 | PainOfLove
Nemůžu. Uvažovala jsem o psaní si deníku, ale nedokážu vypsat to, co se stalo, a to, co cítím, uspokojivě. Jednoduše mi nejde psát o svých pocitech. Děje se toho teď tolik, tolik. Nechci na to zapomenout, a to můžu být ráda, že si to pamatuju vzhledem k tomu, že se všechno tohle děje pod alkoholovým opojením. Ale tím, že si to zapíšu, si nepomůžu. Jen bych měla strach, že si to někdo přečte a časem bych to musela spálit, jako už jednou. A zas bych u toho určitě něco zničila. Uspořádávám si svůj život podle toho, jak se rozhodnu. Jen to, co já uznám za vhodné, se stalo. Podle toho, koho já si vyberu, je to poprvé.

Chápu Justina.

Budeme spolu, budu s ním bydlet.

Ok, jdu pokračovat.

Twenty-eighth

22. ledna 2011 v 14:43 | PainOfLove
Jak je to zvláštní. Už zase nic nevím. Mám to udělat? Bude to vůbec chtít? A co ta návštěva? Teď jsem řekla, že to nepotřebuju a najednou...a přitom ještě nevím, jestli ano nebo ne.

Queer as Folk.

Twenty-seventh

12. ledna 2011 v 22:02 | PainOfLove
Miluju život...

...a v dalším okamžiku si přeju smrt.

Zatím zůstávám u života. Dokázala bych se zabít, ale přece jen... Je mi líto těch věcí a radostí, koncertů, lásky a všeho toho ostatního, co bych prošvihla, a co můžu prožít. Protože tyhle věci chci prožít. Tyhle věci miluju. I když jsou abstraktní a nehmotné. A o tom to je. O tom je život. Přežít to, co člověk nemá rád a užívat si to, proč žije, to, co miluje. I když jsou to jen okamžiky. Vzpomínky zůstanou navždy. Vzpomínkami si znovu a znovu můžete připomínat zažité štěstí. Noc se vám rozzáří světlem, melancholie dne se rozplyne se vzpomínkou. Stojí za to žít. Už to vím. Díky pohledu do očí, díky tequille, díky hudbě, díky jiskrám, díky elektrice, díky lásce, díky slovům, díky smskám, díky vzpomínkám. A protože to vydržím a přežiju to, co nemám ráda, čeká mě i budoucnout mých vzpomínek. Ta šťastná. Miluju to. Těším se na to.

ŠTĚSTÍ. LÁSKA. KRÁSA. HUDBA.

*** (zkratka mého štěstí) ***** (jméno mé lásky) **** (nejkrásnější bytost) ... (a hudbu miluju všechnu)

Twenty-sixth

12. ledna 2011 v 21:54 | PainOfLove
Jde to všechno.
Povídka.
Pavel.
Trénink.
Škola.
Právo.
Láska.
Koncerty.
Přátelství.
Chlast.
Peníze.
Spánek.
Učení.
Hudba.
Kytara.
Zpěv.
Housle.
Krása.
Počasí.
Štěstí.
Radost.
Melancholie.
Úžas.
Fotky.
Písničky.
Psaní.
Filmy.
Čtení.
Kreslení.
Umění.
Pokec.
Hra.
Schůzka.
Tma.
Slunce.
Čas.
Ochota.
Vstávání.
Nevinnost.
Zkušenosti.
A tak dále.
Jde to všechno.