32nd

10. února 2011 v 20:16 | PainOfLove
Přijde mi to naprosto krásné a nemyslím si, že to beru jako nějaká prdle zamilovaná holčička. Ale nevadí. Jen jsem prostě asi taky divná.
Chci se jít podívat na film nebo si aspoň číst knížku o Hitlerovi, místo toho se musím učit a místo toho sedim u počítače, zkoukávám novinky a píšu kraviny. Ale to zvládnu, je osm hodin, zeměpis už jsem četla a matiku dám, prostě dám. Času dost.
Týden skoro pryč, utekl rychle. Stihla jsem tolik věcí, až se sama divím. Ale je to fajn.

čejnžd

Nevím, co psát a chci psát. Je tady znovu to, co dřív. Nemohu psát o svých zážitcích či jen o tom, jaký byl den, protože co kdyby náhodou někdo z mých známý neměl co dělat a prohledával jen tak blogy? (to si teda myslím, že ani ve snu, ale radši nic neriskovat - ne věci soukromého rázu)
Miluju totiž písmenka, písmo, je to úchvatný. Panebože.
Dneska ráno byla nádherná jinovatka. Zmrzlá bílá tráva, vypadalo to jak z nějakého apokalyptického filmu a přesto to bylo krásné. Možná protože svítilo sluníčko a věděla jsem, že to roztaje. A ta čára od letadla! Naprosto úchvatné! Zářila jako blesk, který nezmizel, který zůstal viset na obloze a svítil mi do očí. Bylo to úžasné. A nedávno jsem viděla tři letadla, která letěla "vedle sebe", takže to udělalo tři čáry vedle sebe a jen bylo vidět ta letadla, jak letí - to uprostřed bylo trošku vepředu. To bylo něco. Je ovšem blbé, že lidé nechápou, když si kvůli takovéhle věci hodlám vykroutit krk. Fotit jsem si to netroufla. Vím, je to moje věc, co dělám, ale když prostě...nevím, nemůžu. Mám to v paměti - nestačí sice, ale to je můj problém.

Radši končím, stejně tu píšu jen proto, abych oddálila matiku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama