33rd

12. února 2011 v 0:27 | PainOfLove
Social Network.
Je absolutně neuvěřitelné, co Mark Zuckerberg dokázal. Co vytvořil. Za takovou chvilku. Naprosto si to neumím představit, já jsem ráda, že rozumím tomuhle blogu. Génius. Prostě jen...nemám slov.
Přesto mě to ale nepřesvědčilo, abych si facebook založila. Možná protože jsou tam ukázané i špatné stránky této sociální sítě. Ale já prostě nejsem taková, nemám potřebu ukazovat fotky či psát o sobě tam, kde si to přečte hodně lidí. Nechci, aby toho o mě hodně věděli. Jsem ráda...ve skrytu. Píšu to proto, protože často po nějakém filmu mám chuť dělat to, co se tam odehrávalo. Po tanečních filmech mám chuť začít všechny druhy tanců a samozřejmě po tom kterém filmu zrovna ten, který se tam tancoval. Mám chuť být zpěvačkou, herečkou, dokonce jsem měla choutky po nakažení se tuberkulozou kvůli hlavní hrdince, která zažila pravou lásku. Možná že je opravdu dobře, že všechno se splnit nedá. Aspoň ne hned.

Je pozdě a chtěla a měla bych se učit hudebku, číst všechny ty knížky. A třeba mám i teď chuť, ale jakmile zavřu toto okno a podívám se na tu knížku a uvědomím si, že bych ji měla číst, vnímat ji a snažit se to zapomatovat, rychle se vrátím k nicnedělání. A pořád bych jedla. To ovšem zhubnu. Už příští sobotu, to znamená přesně za týden, protože dnes už je sobota, musím být zase jako před čtrnácti dny - přinejmenším. Po tejdnu nemoci přece nepřiberu. To ta menstruace.

Toho dotyčného jsem neviděla. Jakého dotyčného? Koho? Sakra, to mě zajímá. Kdy s ním mluvila? Avšak jsem ráda, že neví a že ani já nevím, s kterým z nich. Ovšem chápu ji, také mi to zprvu přišlo těžké. Zvlášť po tequille.

Měla být párty, večírek, sraz či co, nevím, jestli něco bude. A chová se divně. Volal v pondělí, pak nic. Říkám si, nemusí se furt ozývat první, píšu mu a hnes se loučí. Co se děje? A taky...Když přemýšlím nad tím, co se stalo, propadla bych se a musela bych mu nadávat do debilů, co si to dovoloval. Myslím to předtím, to předtím, když už to věděl a já mu řekla, že nic a on to dělal. Díkybohu nad tím dokážu nepřemýšlet, ale když to zkusím, je to strašné. Jak nad tím asi přemýšlí on? Říkal, že na mě myslí, takže nad tím možná přemýšlí vzhledem k tomu, že mě chce. Mělo by mi to být jedno, ale není, protože mi záleží na tom, co si o mě ostatní myslí. Říkala mi, že to má také, a že se snaží s tím něco dělat. Že bych prý taky měla. Nevím. A nevím jak. Doesn't matter.

Nevím, co mám dělat, už zase. Chci něco, nějakou motivaci dělat všechno. Někdy jsem líná i dělat to, co mne baví, což mi přijde vyšinuté.

A taky mě štve. Neodpoví, ale když ona potřebuje vyslechnout, to jsme jí všechny dobré. Snad aspoň pojede na ten fest. A taky někoho seženu na Southpaw. Těším se. To bude bomba víkend.

Dnes zrušili tu akci. Nevím proč a taky nevím, proč pořád píšu nevím, asi že nic nevím. Ale nevadí. Stejně jsem neměla s kým jít, jako obvykle. Někdy mi to nevadí. Samosebou. Nezapomenu, jak jsem ho viděla, jak jde z těch schodů. Šel, spíš tak seskočil z těch posledních schodů a v tu chvíli jsem ho viděla a vydechla jsem jeho jméno. Mé kamarádce to muselo být jasné. Byl jako zjevení, udělal mě šťastnou v tu chvíli, bylo nad slunce jasné, že jsem čekala jen na něj, že kvůli němu jsem tam chtěla být a bylo to tak. A vyplatilo se mi to, protože mě potom poznal a hned mě představil svému kamarádovi, i když si vůbec nevzpomínám, kdo to byl. Hlavní je, že se známe my dva a bude to mít budoucnost. We're the soulmates. I feel it. It was on first sight. And the vibrations. He must feel it too. It's not like that. He knows now. It will be a future. It will be. I'm looking forward to it. It'll be great, spectacular.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 © Ayor © Ayor | Web | 15. února 2011 v 21:04 | Reagovat

Absolutně obdivuji tvůj blog. Přečetla jsem všechny články od založení blogu a visela na každém tvém slově, hltala jsem všechny tvé věty. Je to, jako by někdo mluvil za mě, jako by někdo cítil to samé, co já..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama