35th

24. února 2011 v 10:32 | PainOfLove
Je to tady znovu a přesto jinak. Pořád se nedokážu rozloučit, ale dokážu říct ne. Poznala jsem, že takhle to prostě nemá být, potřebuju k tomu něco víc a holt se kvůli tomu budu muset občas ztrapnit. Na stranu druhou ale...co je na tom trapného?
Sms od ní mě potěšila. Odepsala jsem jí pravdu. Mohla bych samozřejmě napsat, že už se to stalo, věřím tomu, že se to stane, takže by se to vyplnilo, ale k takovéhlemu "podvádění" jsem ještě prostě nedošla. Třeba to funguje, ale...Co když mi to nevyjde a pak se zapletu do těch lží? A o tom to právě je. Kdybych nepochybovala, tak se to stane a nikdo ani nemrkne.
Takhle se to sice stane taky, ale třeba trochu později nebo jinak nebo tak. Uvidíme časem, jestli dokážu začít nepochybovat. A je to zvláštní, protože věřím tomu, že se to stane, tak proč?
Tohle je všechno kurva nějaký divný. Proč nemůže být všechno lehčí? Ale tak zase by to byla nuda, jasně. Ale co ty stavy potom?
Nejhorší je, že jsem na tom asi fakt závislá. Nemaj to rádi, už kvůli Pavlíčkovi bych to neměla dělat. Mám se pak líp? Občas. Ano. Většinou. A baví mě to. Chutná mi to.
"Vykašli se na to, zlato, ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to ty, je to jen chemie." (Xindl X - Chemie)
Co dělat?
P.S. Co má být kurva tohle? Jaktože nefungují odstavce?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama