49th

18. ledna 2012 v 0:06 | PainOfLove
Ne, o tomhle psát nebudu. Moc soukromé, i když nezmiňuji jména ani přímé děje. Tak o čem vlastně psát? Kdyby mi takhle dobře ško okecávání ve škole, jako tady okecávám pořád jeden a ten samý příběh, který se moc nehýbe, byla bych na tom hodně dobře. Ale nejsem na tom špatně, takže si nestěžuji.
Nemám moc potřebu spát, vše, vše nahrazuji jídlem.
Venku je světlo od sněhu a mně se nechce spát. Za to jsem moc vděčná. V těchto dnech jsem radši vzhůru. V noci, myslím. Odpoledne bych a hlavně ráno samozřejmě bych spala moc ráda, ale nemohu. Odpoledne občas, ale třeba zítra musím na jednu věc. Rodiče jsou hodní, koupili by mi to, zaplatili. Tohle ano. Ale nevím, jestli to chci, protože potom bych cítila vinu, až by to leželo doma netknuté. Stačí mi vše umět průměrně a hned bych šla zkoušet něco jiného. Když člověk nechce, stejně se nezlepšuje.
Chcic se naučit zpívat. Skutečně zpívat, sama, ne jen s už nazpívanými písničkami. Také moje chyba a moje vina, že jsem odešla, když mi to šlo. Odešla jsem právě proto.
Chce se mi jen...kecy, kecy.
Je pozitivní, že nepíšu o něm. Píšu kecy, ale o něčem jiném, ach teď mi to došlo, jak je to krásné. I když nebylo snad krásné nemyslet v půl 1 v noci na jídlo a nemyslet ani na něj ve smutku, protože jsem jím byla okouzlena? Nebylo snad krásné budit se s úsměvem?
Na to je samozřejmě jasná odpověď, ale nemůžu si vynutit pozornost. Musím se smířit s tím, že můžu být ráda, že se mi na chvíli podařilo zapomenout.
A ona je ošklivá a nafoukaná a přitom je hezká a určitě hodná a stará se o zvířátka. Sice jsem správně odpověděla já, ale chytrá je jistě také. Já vím. To že řekla, že jí také není sympatická, jen přililo olej do ohně.
Nic. Jen mě baví psát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama